Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Media
ka: მედია

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი
