Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Template
lt: Šablonas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Tracking
lt: Sekimas
