Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Appearance
mg: Endrika
