Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
