Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Appearance
mn: Харагдац
