Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Overlay
ms: Tindihan atas
