Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
