Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Appearance
ne: रूप
