Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Views
nl: Overzichten

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tracking
nl: Volgen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's aan de hand van hun pad. Voer één pad in per regel. Het '*' karakter kan als jokerteken gebruikt worden. Een voorbeeldpad is %user-wildcard voor elke gebruikerspagina. %front is de voorpagina.
