Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Unpublished
nn: Upublisert
