Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Views
oc: Vistas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Published
oc: Publicat

en: Media
oc: Mèdia

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Template
oc: Modèl

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat
