Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Views
ps: ليدنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول
