Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Published
ro: Publicat

en: Appearance
ro: Aspect

en: Template
ro: Șablon

en: Created date
ro: Data creării

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile utilizând căile acestora. Introduceți o cale pe linie. Caracterul „*” este un wildcard. Un exemplu de cale este %user-wildcard pentru fiecare pagină de utilizator. %front este prima pagină.
