Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Views
ru: Представление

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Visibility
ru: Видимость

en: Published
ru: Опубликовано

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Appearance
ru: Оформление

en: Template
ru: Шаблон

en: Created date
ru: Дата создания

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Changed
ru: Изменение

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Overlay color
ru: Цвет перекрытия

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Show close button
ru: Показывать кнопку закрытия

en: Popup title
ru: Заголовок всплывающего окна

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ru: Укажите адреса страниц. Укажите по одному адресу на строку. Знак '*' означает любой набор символов после него. Например, путь %user-wildcard страницы всех пользователей. %front - главная страница.
