Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
