Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Published
sl: Objavljeno

en: Appearance
sl: Izgled

en: Overlay
sl: Prekrivalo
