Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Published
sq: Publikuar
