Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Views
sv: Vyer

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Published
sv: Publicerad

en: Appearance
sv: Utseende

en: Template
sv: Mall

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Overlay
sv: Lager

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet '*' är ett jokertecken. Ett exempel på sökväg är %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
