Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Created
te: సృష్టితం

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
