Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Views
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Media
th: สื่อ

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
