Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Views
ar: الرؤى

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Published
ar: منشور

en: Media
ar: ميديا

en: Appearance
ar: المظهر

en: Template
ar: القالب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام مساراتها. أدخل مسارًا واحدًا في كل سطر. الحرف "*" هو حرف بدل. مثال على ذلك هو%user-wildcard لكل صفحة مستخدم. %front هي الصفحة الأولى.
