Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Created
bs: Kreiran

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Published
bs: Objavljeno

en: Created date
bs: Datum kreiranja
