Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Views
eo: Vidoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Published
eo: Publikigita

en: Appearance
eo: Aspekto
