Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Views
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Published
ja: 掲載

en: Media
ja: メディア

en: Appearance
ja: テーマ

en: Template
ja: テンプレート

en: Created date
ja: 作成日時

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Overlay color
ja: オーバーレイ用カラー

en: Tracking
ja: 追跡中

en: One Column
ja: 1カラム

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定します。1行に1つのパスを入力してください。'*' の文字はワイルドカードです。%user-wildcard とした場合はすべてのユーザーページが対象となります。%front はフロントページを表します。
