Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Created
kk: Құрылған

en: Visibility
kk: Көріну

en: Published
kk: Жарияланған
