Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Appearance
ku: شێوەکاری
