Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у
