Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Media
sk: Médiá

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie
