Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Views
tr: Görünümler

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Published
tr: Yayında

en: Media
tr: Medya

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Template
tr: Şablon

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Changed
tr: Değişti

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra tek bir yol girin. Yıldız '*' joker karakterdir. Örnek bir yol olarak, her kullanıcı sayfası için %user-wildcard yolu verilebilir. %front, ön sayfadır.
