Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Media
ug: مېدىيا

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
