Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Views
uk: Види

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Visibility
uk: Видимість

en: Published
uk: Опубліковано

en: Media
uk: Медіа

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Template
uk: Шаблон

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Changed
uk: Змінено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Overlay
uk: Накладання

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: Tracking
uk: Стеження

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: One Column
uk: Один стовпчик

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Show close button
uk: Показати кнопку "Закрити"

en: Popup title
uk: Заголовок спливного вікна

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка "*" є заміною будь-якого символа. Приклади шляхів: %user-wildcard — сторінка кожного з користувачів. %front — головна сторінка.
