Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Appearance
bn: অবয়ব
