Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Appearance
ca: Aparença

en: Template
ca: Plantilla

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ca: Especifiqueu les pàgines usant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Un camí d'exemple és %user-wildcard per a totes les pàgines d'usuari. %front és la portada.
