Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Views
fa: نماها

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Media
fa: رسانه

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Template
fa: قالب

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات
