Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
