Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Views
he: היבטים

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Visibility
he: ניראות

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Appearance
he: מראה

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים
