Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Views
hu: Nézetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Published
hu: Közzétéve

en: Media
hu: Média

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Template
hu: Sablon

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Changed
hu: Módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Overlay color
hu: Átfedés színe

en: Popups
hu: Felugrók

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Show close button
hu: Bezárás gomb megmutatása

en: Popup content
hu: Felugró tartalom

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Például „%user-wildcard” az aktuális felhasználó minden oldalához. „%front” a címlapot jelenti.
