Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Published
is: Birt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Appearance
is: Útlit

en: Template
is: Sniðmát

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Unpublished
is: Ekki birt
