Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Views
jv: View

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Published
jv: Dipacak

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Overlay
jv: Ngambang
