Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Views
lv: Skati

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Published
lv: Publicēts

en: Media
lv: Multivide

en: Appearance
lv: Izskats

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
