Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
