Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
