Popup Lite (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Views
ur: ویوز

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ
