Popup message (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Value
he: ערך

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Format
he: פורמט

en: Visibility
he: ניראות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Style
he: סגנון

en: Show block on specific pages
he: הצגת תיבות בעמודים מסויימים

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.
