Popup message (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
