Popup message (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
