Popup message (2.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Show block on specific pages
or: ବ୍ଲକ୍ ଟିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପୃଷ୍ଠା ମାନଙ୍କରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର
