Popup message (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Value
sl: Vrednost

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Format
sl: Oblika

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Show block on specific pages
sl: Prikaži blok na določenih straneh
