Popup message (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Value
sv: Värde

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Popup Message
sv: Meddelande för popup

en: Expire
sv: Upphör

en: Style
sv: Stil

en: Show block on specific pages
sv: Visa block på specifika sidor

en: Message body
sv: Meddelandets brödtext

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.
