Popup message (2.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Value
ast: Valor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Format
ast: Formatu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
